Üretim Tesisleri   Dijital Baskı Tesisleri    


BİR HAYALİN GERÇEĞE DÖNÜŞÜMÜ

 

Meteksan A.Ş. 39 yıllık tecrübesiyle milyonlarca insanın katıldığı,ülke çapında organize ettiği,sınav soru kitapçığı baskısında bir devrim gerçekleştirdi.Yaklaşık bir yılda,10.000.000 öğrencinin katıldığı değişik türdeki sınavlarda,dijital baskı olanakları ile her öğrenciye farklı bir kitap baskısı gerçekleştiriyor.

 

 

BÜYÜK BASKI TESİSLERİ, BÜYÜK TECRÜBE

  

Türkiye’de 39 yıldır, milyonlarca insanın katıldığı 30’dan fazla farklı sınavın kitapçıklarının baskısını gerçekleştiren Meteksan, Türkiye’de donanım ve tecrübe bakımından en nitelikli matbaa olma özelliğini korumaktadır.

 

  

HER ZAMAN ÖNCÜ OLMAK İSTEDİK    

 

Türkiye’de matbaacılık alanında bir çok ilke imza atan Meteksan, bu pazarda yapmakta olduğu nitelikli işlerde her zaman rakiplerinden ilerde olma politikasını tercih etmiş bir şirkettir.Dijital baskı teknolojilerinin matbaacılık sektöründe yaygınlaşmaya başlamasıyla, şimdiye kadar taşıdığı nitelikli matbaa misyonunu perçinlemek amacı ile 2011 yılında yaklaşık bir yılda geleneksel tekniklerle basımını gerçekleştirdiği 10.000.000 soru kitapçığını dijital baskı teknolojisiyle gerçekleştirmeye karar verdi ve hayata geçirdi.     

 

 

EN İYİLERLERDEN OLUŞAN BİR EKİP   

 

 

Dijital baskı sistemleri, doğrudan pazarlama aracı olarak kullanımıyla birlikte, hesap ekstreleri, faturalar, sigorta prim bilgileri, maaş bordroları, promosyon bilgilendirmesi gibi işlemsel baskı işleri için, hızlı, güvenilir ve en son teknolojik yeniliklerin getirdiği verimlilik ile esnek çalışma olanağı sağlamaktadır.Bobinden tabakaya 1200 dpi, renkli, max. 51.2 cm eninde ve sınırsız boyda CMYK arka dijital imaj baskı yapabilen sistem, ek olarak, posta gönderilerine çok renkli reklam, tanıtım, logo ve benzeri transpromo uygulamalarını da yapabilmektedir.Basit değişken veri programları ile entegrasyonu tam olduğundan, gönderilerin üzerindeki her bir kutunun üzerine değişken olarak, barkod, isim, adres bilgileri ve fotoğraf bile basılabilmektedir. Tüm bu özellikleri ile Meteksan dijital baskı sistemleri gerek düşük ve gerekse yüksek tirajlı tüm katalog, poster, ambalaj, kitap, fatura, banka ekstreleri ve doğrudan pazarlama tekniklerine  uygun hızlı, ucuz ve verimli çözümler sunmaktadır.Meteksan elindeki olanaklarla moda deyim ile "Book on Demand" ve "Print on demand" için hazırdır.Meteksan Matbaacılık ve Teknik Sanayi Ticaret A.Ş.
Beytepe Köyü Yolu No:3 06800 Çankaya / Ankara TÜRKİYE
Telefon : +90 312 266 44 10
Faks : +90 312 266 41 50
E-Posta info@meteksan.com.tr
Tüm Hakları Saklıdır © 2019