Üretim Tesisleri   Baskı    

 

BASKI TESİSLERİ

 

Meteksan Baskı Tesisi´nin yıllık kapasitesi 10.000 ton´dur.Kapasitesinin arttırılması içi tesis yeni makinalarla büyütülmektedir.Tesiste;sürekli form,her türlü kitap,dergi,broşür,takvim ve diğer baskılı ürünler ile birlikte Meteksan´ın defter,bloknot,ajanda,cep defteri gibi markalı ürünleri de üretilmektedir. 

 

 

Karma Baskı Olanakları (Hibrit)

 

Meteksan Matbaacılık, uzun yıllara dayanan sahip olduğu konvansiyonel baskı tecrübesi ve teknolojisini, dijital baskı olanakları ile birleştirmiş ve her iki tesisin olanaklarını da müşteri çözümleri yaratmakta ustaca kullanmayı başarmıştır.

 

 

Baskı Sonrası ve Sonlama Sistemleri
 

Rulodan ruloya,Rulodan tabakaya,çok sayfalı tutkallı veya 10 ünite kadar bilgisayar destekli harmanlama ve sonlama olanakları sağlanabilmektedir.

 

 

Çok yönlü ve Tümleşik Ürünler 

 

Çok çeşitli alanlarda kolay ve akıllı kullanım sağlayan, birden fazla ürünü bir arada  sunan baskılı ve kişiselleştirilmiş ürünler üretilmektedir.Genel üretim türleri olarak plastik film kaplanmış kartlar, kendinden yapışkan malzemeler kaplanmış kartlar ve formlar ve basınçla yapıştırılan tümleşik formlar söylenebilir. 

 

 

Etiket Uygulamaları
 

Standart yapışkanlı etikete baskı ve müşteri taleplerine göre farklı formlarda özelliklere sahip etiketlere baskı yöntemleri ile her etiket kişiye özel hale getirilebilmektedir.
Meteksan Matbaacılık ve Teknik Sanayi Ticaret A.Ş.
Beytepe Köyü Yolu No:3 06800 Çankaya / Ankara TÜRKİYE
Telefon : +90 312 266 44 10
Faks : +90 312 266 41 50
E-Posta info@meteksan.com.tr
Tüm Hakları Saklıdır © 2019